#

Hakkımızda

Marmara Peyzaj Firmamız Hakkında Detaylar!

2013'ten bu yana hizmet veren firmamız hakkında bilgleri sizler için derledik!

Marmara Peyzaj

Peyzaj sektöründe kaliteli hizmetler veren Marmara Peyzaj, temelini dinamik bir temelden almaktadır. Sunduğu hizmetleri sürekli geliştirmekte olan firmamız, böylece her zaman en yeni sonuçları almanıza yardım eder. Çalışmalarını doğaya saygılı, temiz ve disiplinli bir şekilde gerçekleştiren firmamız, kurumsal olarak profesyonel çözüm önerileri sunmaktadır. Profesyonel ekipleri sayesinde, aradığınız sonuçları kısa süre içerisinde sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden Marmara Peyzaj,

 • Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi
 • Peyzaj Planlama, Proje ve Uygulama
 • Periyodik Bakım Hizmetleri
 • Otomatik Sulama Sistemleri
 • Drenaj Sistemleri
 • Aydınlatma Sistemleri Proje ve Uygulamaları

Kapsamında hizmet vermektedir. Avrupa standartları kapsamında en üst düzey kaliteli ürünleri size sunan firmamız, hızlı şekilde en iyi ve verimli sonuçları almanıza yardım etmektedir.

Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi
Şehirlerin gelişmeye başlaması ile birlikte, kentsel tasarım ve peyzaj mimarisi kısa sürede ön plana çıkmıştır. Bu kapsamda,
1. Proje tasarımları,
2. Proje ölçümleri,
3. Proje kontrolleri,
4. Projelerde kullanılan malzemelerin tespiti,
Gibi işlemler gerçekleştirilmektedir. Eğer bulunduğunuz yeri yeniden tasarlamak istiyorsanız, peyzaj projeniz varsa firmamız bu konuda uzman mühendisler ile size istediğiniz sonuçları sunmaktadır. Çalışma bölgesi incelendikten sonra ölçümler yapılmakta; ardından buna uygun, en iyi çözümü sunacak plan çizilmektedir. Sizler tarafından da onaylandıktan ya da talep edilen değişiklikler yapıldıktan sonra, ekipler kısa sürede çalışmaya başlamaktadır.
Firmamız her projeyi özgün bir şekilde değerlendirerek, gerekli olan malzemeleri dikkatli bir şekilde seçmektedir. Bunların tümü en üstün standartlarda olup, bu sayede aradığınız kaliteli sonuçlar size sunulur.

Periyodik Bakım Hizmetleri
Peyzaj alanları oluşturulduktan sonra her gün düzenli bakım isteyen yapılardadır. Aksi durumda kısa sürede olumsuz sonuçlar meydana gelecek, yapı tüm güzelliğini kaybedecektir. Ancak bu durum, periyodik ve profesyonel bakım alınmaması gerektiğini göstermez.
Eğer kapsamlı bir bakım yapılmazsa, peyzaj alanı görünümünü yavaş yavaş kaybedecektir. Bahçenizin her mevsim canlı ve ilgi çekici olmasını talep ediyorsanız, firmamız bu bakımdan sizlere profesyonel çözüm önerileri sunmaktadır.
İletişime geçerek ayrıntıları verdikten sonra, ekiplerimiz gerekli malzemeler ile beraber kararlaştırılan tarihte adresinize gelerek, gerekli çalışmaları özenli bir şekilde yapmaktadır. Böylece doğa ile iç içe bir ortamda yaşamaya devam etmenize yardım edilmektedir.
Eğer uzun süre bakım yapılmamışsa ve bahçe eski görünümünü kaybetmişse, Marmara Peyzaj ekipleri tarafından restorasyon ve yenileme çalışmaları da yapılmaktadır. Kısa sürede etkili sonuçlar alan ekiplerimiz, bahçenizi eski görünümüne kavuşturmaktadır.

#

Otomatik Sulama Sistemleri
Klasik sulama sistemleri, hem zaman, hem de daha fazla su harcamanıza neden olur. Su doğru şekilde ayarlanamayacağı için gerek fazla, gerekse yetersiz sulama nedeniyle bahçeniz zarar görmeye başlar. Teknolojinin gelişmesi ile beraber ön plana çıkan otomatik sulama sistemleri, bu konuda size maksimum sonucu almanızı sağlar.
Böylece su faturalarınızı düşürebilir, zamandan da tasarruf elde edebilirsiniz. Marmara Peyzaj bu anlamda size farklı ürünler sunmakta olup, her peyzaj alanı için uygun sistemler bulunmaktadır. Bunların tümü Avrupa kalite standartları çerçevesinde olup, size üstün hizmet sunmaktadır.
Ekiplerimiz belirlediğiniz sistemi kurmadan önce alanı incelemekte olup, en iyi verimi alabilmek için nasıl bir kurulum yapılacağını hesaplamaktadır. Böylece sulamanın daha verimli olmasına da yardım edilmektedir. Ardından gerekli montaj işlemleri tamamlanarak, tüm işlemler sona erdirilmektedir. Hızlı bir şekilde çalışan ekiplerimiz, bahçenizin daha canlı bir görünüme kavuşmasına yardım etmektedir.

Drenaj Sistemleri
Yağmur ve kar gibi durumlar sebebiyle sular, binaların dış cephesinden temeline kadar inebilmektedir. Aynı zamanda temelin altında, yakınlarında yeraltı suları bulunursa, yapı zarar görebilmektedir.
Bu durum o binada çalışanların ya da yaşayanların can sağlığı için büyük bir tehlike oluşturmaktadır. Drenaj sistemleri burada devreye girerek, sular temele ulaşmadan tahliye etmektedir. Marmara Peyzaj olarak sunduğumuz bu hizmet kapsamında profesyonel ekiplerle ayrıntılı bir hesaplama ve analiz gerçekleştirilerek, sistem doğru bir şekilde kurulmaktadır.
Bizimle iletişime geçtikten sonra ekiplerimiz adrese gelerek analizler yapmaktadır. Çalışma ana hatlarıyla belirlendikten sonra, ayrıntıları da değerlendirilerek, sistemin kurulması gerçekleştirilir. Kullandığımız malzemeler üst düzey kaliteye sahip olup; ekiplerimiz tarafından tüm işlemler kısa sürede tamamlanmaktadır.

Aydınlatma Sistemleri Proje ve Uygulamaları
Peyzaj bölgelerinde aydınlatma büyük bir önem taşımaktadır. Tasarım her ne kadar güzel olursa olsun, yeterli ışıklandırmanın olmaması öncelikli olarak dışarıdan daha kötü bir görüntüye sebep olmaktadır.
Ayrıca ışıklandırmanın planlaması hatalı yapılmışsa, istediğiniz aydınlığı elde etmeniz yine de mümkün olmaz. Marmara Peyzaj olarak sunduğumuz Aydınlatma Sistemleri Proje ve Uygulamaları hizmeti kapsamında, bu sorunlara kalıcı bir çözüm getirilmektedir.
Çalışmaya başlamadan önce inceleme yapılmakta olup kesin ölçüler alınmaktadır. Ardından doğru bir ışıklandırmanın nasıl olması gerektiği hesaplanarak, buna uygun bir sistemin kuruluşu yapılmaktadır. Alanında bilgili ekipler ile birlikte çalışan Marmara Peyzaj, hızlı ve kaliteli bir çalışma gerçekleştirmektedir. Böylece mümkün olan en kısa sürede, ışıklandırma sistemine sahip olmanız sağlanır.

90 Gün Ürün Garantisi ve Uygun Bütçeli Ürünler
Marmara Peyzaj sizlere her zaman kaliteli ürünler sunmakta olup, hepsi garantimiz altında bulunmaktadır. Bu bakımdan 90 gün ürün garantisi mevcuttur. Bundan yararlanmak için sadece firmamızla iletişime geçerek bilgi vermeniz gerekir. Ardından gerekli işlemler, kısa sürede tamamlanır. Sunduğumuz tüm hizmetler ve ürünler uygun fiyatlı olup, bütçenize uygun çözüm önerileri verilmektedir. Eğer bunlardan yararlanmak ve bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat aktif ve canlı hizmet vermektedir.
Bu bağlamda hizmet öncesi, hizmet esnası ve sonrasında sorularınız cevaplanmakta, bilgi verilmekte ve meydana gelen problemleriniz çözüme kavuşturulmaktadır. Kendisi sürekli yenileyen Marmara Peyzaj, üstün sonuç garantisi vermektedir.

Müşterilerimiz Firmamız Hakkında Neler Söyledi?

Müşterilerimizin Yorumları...

#

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Hemen bizimle iletişim kurun ve aklınızdaki sorulardan kurtulun!

 • Black Decker
 • Bosch
 • Google
 • Hyundai
 • IBB