#

Hizmetler

Hizmet Detayları

Firmamızın kolay ve güvenilir yollarından haberdar olun!

#

Hızlı Hizmet

Sektöründe en kaliteli ürünleri sizinle buluşturan Marmara Peyzaj, online olarak sipariş verdiğiniz ürünleri en kısa sürede size ulaştırmaktadır. Ekiplerimiz istediğinizi hızlı bir şekilde değerlendirildikten sonra, kısa sürede hazırlanarak adresinize kadar gelmesi için paketlemektedir. Proje çalışmaları, bakımlar, aydınlatma ve drenaj kısa sürede kurulmaktadır. Bu süreçler, kesintisiz bir iletişim hattıyla desteklenmektedir.

#

Güvenli Ödeme Yolları

Marmara Peyzaj kalite kadar güvenliğe de önem vermektedir. Bu bakımdan sitenin tüm güvenlik önlemleri kesintisiz şekilde alınmaktadır. Ödeme yöntemleri açısından size farklı seçenekler sunulmakta olup, bu kapsamda sizin için en uygun olanını seçme imkânı verilmektedir. Ödeme işlemlerinde profesyonel sistemler kullanılmakta olup, güvenli bir şekilde ödemenizi yapmanız sağlanır.

#

Profesyonel Takım

Alanında profesyonel ekipler ile hizmet veren Marmara Peyzaj, böylece sektöründe kaliteli sonuçlar sunmaktadır. Tüm takımlarımız alanında tecrübeli ve eğitimli olup, disiplinli, temiz ve kısa sürede istediğiniz sonuçları size sunmaktadır. Marmara Peyzaj bünyesindeki ekiplerle birlikte sürekli gelişmekte olup, size modern hizmetler verilmektedir. Böylece projenin tamamlanması ardından en iyi verimi almanız sağlanır.

#

Uygun Bütçeli Ürünler

Marmara Peyzaj, size geniş bir ürün kataloğu sunmaktadır. Peyzaj ürünlerinden aydınlatma sistemlerine kadar olan seçeneklerimiz, her proje için uygun bir yapıya sahiptir. Dünya standartlarında en üst kalitede olan ürünlerimiz, sizlere uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Marmara Peyzaj, böylece bütçenizi uygun, kaliteli sonuçlar almanızı sağlamaktadır.

#

90 Gün Ürün Garantisi

Marmara Peyzaj, projelerinizde en iyi sonuçları almanızı sağlamak için kaliteli ve üst düzey standartlara sahip ürünler sunmaktadır. Eğer siparişinizi vermişseniz ancak ardından bir sorun, problem olmuşsa ya da teslim etmek isterseniz, 90 gün içerisinde iade garantisi sunmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken ekiplerimiz ile iletişime geçerek bilgi vermedir. Ardından kısa sürede istediğiniz sonuca kavuşabilirsiniz.

#

Peyzajda 1 Numara

Güçlü ve dinamik temellere kurulan Marmara Peyzaj, sizlere dünya üst seviye ürün ve sistemler sunmaktadır. Kurumsal olarak hizmet verilmekte olup, alanında profesyonel ve eğitimli ekipler ile kaliteli sonuçlar almanıza yardım edilmektedir. Disiplin ve temizlikten ödün vermeyen firmamız, doğaya saygılı bir şekilde kısa sürede üstün sonuçlar almanızı sağlar.

Şehirlerin gelişmesi ile beraber, kentsel tasarım ve peyzaj mimarisi de ön plana çıkmış bir daldır. Marmara Peyzaj bu bağlamda tasarım ve peyzaj mimari projeleriniz hakkında modern ve en iyi verimi sunacak tasarımlar çizmekte, ölçüm ve kontroller yapmaktadır. Çalışmada kullanılacak malzemeler belirlenerek, en doğru çözümler sunulmaktadır.

Doğaya ve yeşile önem veren Marmara Peyzaj, bu kapsamda sunduğu Peyzaj planlama, proje ve uygulama hizmetleri ile çevre sorunlarına çözüm bulma ve önüne geçme, yeni yeşil alanlar oluşturma, mevcut olanları koruma gibi hizmetler vermektedir. Eğer mevcut bir alanınız varsa ancak bakım gerektiriyorsa, bu bağlamda yenileme ve restorasyon çalışmaları yapılmaktadır.

Peyzaj alanları, bahçeler hazırlandıktan sonra periyodik bakımlar gerekmektedir. Bu kapsamda yenileme ve restorasyon çalışmaları yapılarak, alanın güzelliği ve yeşil görünümü korunmaktadır. Profesyonel ekipler ile verilmekte olan hizmet, size en kısa sürede uzman çözümler sunmaktadır. Bunun için tek yapmanız geren, 7/24 açık telefon hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçmedir.

Sulama sistemleri, manuel işlemlere göre hem sudan tasarruf etmenizi, hem de bahçenin her alanını eşit ve yeterli biçimde sulamanıza izin vermektedir. Böylece peyzaj alanının doğal görünümü de korunmaktadır. Marmara Peyzaj size dünya standartlarında en üst seviye sistemleri, uygun fiyata sunmaktadır. Size çözüm önerisi sunacak olanı sipariş verdikten sonra, kısa sürede monte edilmektedir.

Drenaj sistemleri bir su yalıtım sistemi olup, bu kapsamda ilgili alanın çevresindeki suların alınıp, güvenli biçimde tahliye edilmesini sağlar. Böylece binalarınız da güvenliği sağlanır. Marmara Peyzaj bu bakımdan iç ve dış drenaj çalışmaları gerçekleştirerek, sizlere en iyi çözümü sunmaktadır. Size en iyi çözüm önerisini sunan drenaj sistemleri, profesyonel ekiplerimiz tarafından kısa sürede kurulmaktadır.

Mekânların daha güzel ve çarpıcı görünebilmesi için, doğru bir aydınlatma gereklidir. Aydınlatma sistemlerinin hatalı tasarlanması, yeterli ışığın sağlanamamasına neden olur. Marmara Peyzaj bünyesinde bulunan uzmanlar ile alanda bir analiz yaparak, hesaplamalar ardından en iyi sonucu sunacak aydınlatma sistemlerini kurmaktadır. Uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sunulur.

Aradığınızı Bulamadınız mı?

Marmara Peyzaj tarafından sizlere profesyonel olarak peyzaj, drenaj, aydınlatma ve bakım hizmetleri sunulmaktadır. Eğer servislerimiz arasında aradığınızı bulamamışsanız, 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri ekiplerimiz ile iletişime geçebilir, istediğiniz yardımı alabilirsiniz. Firmamız bu konuda hizmet öncesi, hizmet esnası ve sonrası irtibat hatları bulundurmaktadır. Bu bakımdan projenizi bizimle paylaşabilir, ayrıntılı bilgi alabilir, görüşme için randevu isteyebilirsiniz. Eğer devam eden projeniz varsa, ekiplerimizden güncel durumu hakkında bilgi talebinde bulabilirsiniz. Eğer hizmet başarılı bir şekilde sonlanmışsa, ardından aklınıza takılan soruları bizimle paylaşabilir, firmamızdan aldığınız sonuçları bizimle paylaşabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu iletişim için açık olan hatlarımız, profesyonel çözüm önerileri sunmaktadır.

Hemen Ara

Müşterilerimiz Firmamız Hakkında Neler Söyledi?

Müşterilerimizin Yorumları...

#

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Hemen bizimle iletişim kurun ve aklınızdaki sorulardan kurtulun!

  • Black Decker
  • Bosch
  • Google
  • Hyundai
  • IBB